RFSU Stockholms kansli

På RFSU Stockholms kansli arbetar:

Noah Elstad
Verksamhetschef
E-post: noah.elstad@rfsu.se
Tel: 08-692 07 08

Anna Diop
Administratör
E-post: anna.diop@rfsu.se
Tel: 0760-13 87 14

Ellen Nordlund
Projektledare Sexualundervisning på lättare svenska och Hemma 
E-post: ellen.nordlund@rfsu.se
Tel: 08-692 07 09

Elin Öberg
Administratör Vill Du?
E-post: elin.oberg@rfsu.se
Tel: 0763-07 41 05

Emma Sylvén Cornelius
Projektledare Hemma
E-post: emma.sylven.cornelius@rfsu.se
Tel: 0735-46 10 59

Hanna Weber Vernét
Projektledare Hemma - sexualupplysning för familjhem
E-post: hanna.weber-vernet@rfsu.se  
Tel: 0768-83 14 80 

Hanna Öfors
Projektledare Sex i rörelse
E-post: hanna.ofors@rfsu.se 
Tel: 0763-10 41 18

Helene Delilah
Handläggare informatörsverksamheten
E-post: helene.delilah@rfsu.se
Tel: 08-692 07 60

Jessica Djäken
Projektledare sexualupplysning
E-post: jessica.djaken@rfsu.se
Tel: 08-692 07 79

Linus Lundby
Projektledare Nyfiken - sex och relationer för unga nyanlända
E-post: linus.lundby@rfsu.se
Tel: 0723-07 46 37

Malin Kvitvær (föräldraledig till augusti -19)
Projektledare Teckna sex
E-post: malin.kvitvaer@rfsu.se

Malin Lorensson
Projektledare skolinformation
E-post: malin.lorensson@rfsu.se
Tel: 08-692 07 56

Maral Erdebilci
Administratör Finnas Där
E-post: maral.erdebilci@rfsu.se
Tel: 0768-83 14 84 

Sara Soltani Boljak
Föreningssekreterare
E-post: sara.boljak@rfsu.se
Tel: 0768-83 18 47


Tobias Holmberg
Projektledare Sex i rörelse
E-post: tobias.holmberg@rfsu.se 
Tel: 0763-07 41 05

Elin Bengtsson
Föreningssekreterare (tjänstledig)

 

Kontakt via telefon

Kansli: 08-692 07 07
Bokning och frågor om vår informatörsverksamhet:
08-692 07 09
Verksamhetschef: 08-692 07 08